Kwiecień mija nam tak…

„Żuczki”, „Biedronki” i „Groszki” zapraszają do galerii zdjęć (więcej…)

......

Głosuj na nasze Przedszkole

Szanowni Państwo,
W dniu dzisiejszym dowiedzieliśmy się, że nasze Przedszkole zostało zgłoszone do konkursu, organizowanego przez Dziennik Zachodni – Przedszkole Roku 2018. Bardzo prosimy o wzięcie udziału w tym konkursie wszystkich, którzy nam kibicują. Jeśli chcielibyście oddać głos na nasze Przedszkole to wyślijcie:
SMS pod nr 72355 o treści P.632
Głosowanie będzie trwać do piątku 18 maja do godz 22.00
Prosimy o zachęcenie Waszych przyjaciół i znajomych.

......

Fotorelacja

Zapraszamy do galerii zdjęć z odwiedzin Zajączka (więcej…)

......

Kwiecień Światowym Miesiącem

Kwiecień Światowym Miesiącem Wiedzy na Temat Autyzmu! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Światowy Dzień Wiedzy na temat Autyzmu (World Autism Awareness Day, WAAD) to święto obchodzone corocznie 2 kwietnia. Jego celem jest podnoszenie społecznej świadomości na temat zaburzenia uznanego przez ONZ za jeden z najpoważniejszych problemów zdrowotnych świata – obok raka, cukrzycy czy AIDS.

Zaświeć się na niebiesko (Light it up blue) to ogólnoświatowa akcja organizowana od 2011 roku przez amerykańską organizację Autism Speaks. W 2011 roku (pierwszym roku akcji) ponad 2000 budynków, w 180 miastach, 48 krajach na świecie zmieniło oświetlenie na kolor niebieski.

U nas również zrobiło się dziś niebiesko! Solidarnie bierzemy udział w akcji 😃

......

W marcu u „Elfów”…

W tym miesiącu u „Elfów” dużo się działo. Poznawaliśmy poszczególne zawody,  zwierzęta mieszkające na wsi oraz  sposób, w jaki należy zdrowo się odżywiać.  Braliśmy udział w ostatnich zimowych zabawach, bo powitaliśmy Panią Wiosnę 🙂(więcej…)

......

Wyróżnienie

Wyróżnienie dla Gliwickiego Centrum Edukacyjno- Rehabilitacyjnego.
Organizatorem plebiscytu są „Nowiny Gliwickie”, a tegoroczna gala miała miejsce w Nowych Gliwicach.

Leszek Strzelecki, szef zespołu opieki domowej z Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach – Człowiekiem Ziemi…

Opublikowany przez Nowiny Gliwickie 24 marca 2018

Zdjęcia z portalu Nowiny Gliwickie

......

W marcu ZRW…

W marcu dużo się u nas działo… Był tydzień muzyczny- nieźli z nas artyści; wybraliśmy się do Palmiarni- byli też rodzice co zawsze sprawia nam sporą frajdę; 21 marca wspólnie z naszym kolegą świętowaliśmy Światowy Dzień Zespołu Downa-zobaczcie nasze kolorowe skarpetki 🙂 No i najważniejsze (więcej…)

......

Gliwicjusz 2017- relacja

Gliwicjusz 2017 – relacja z 21. gali Nowin Gliwickich

W piątek 23 marca w Nowych Gliwicach odbyła się kolejna edycja plebiscytu “Człowiek Ziemi Gliwickiej”. Jest to coroczne wydarzenie organizowane przez redakcję Nowin Gliwickich, które ma na celu wyłonienie osoby lub instytucji która działa na rzecz wspólnego dobra. Tegoroczną statuetkę odebrał Leszek Strzelecki- GRATULUJEMY
a wyróżnienie otrzymało Gliwickie  Centrum Edukacyjno – Rehabilitacyjne 🙂

Relacja z 21 gali Nowin Gliwickich

 

......

„Chochliki” w marcu…

Co słychać u „Chochlików” w marcu? W tym miesiącu realizowaliśmy tematy: „Czy żyły dinozaury”, „Przedwiośnie” oraz  „Nadeszła wiosna”.  Poznawaliśmy tajemnicze stworzenia, które żyły na naszej planecie miliony lat temu, rozmawialiśmy o marcowej pogodzie, szukaliśmy oznak wiosny  oraz w końcu pożegnaliśmy zimę i powitaliśmy nową porę roku (więcej…)

......

„Smerfy” w marcu…

W grupie „Smerfów” dużo się  działo. Realizowaliśmy takie bloki tematyczne jak :
„W świecie zwierząt”; „Zwierzęta sprzed miliona lat”„Marcowa pogoda”;
„Wiosna w sadzie i ogrodzie”„Wielkanoc”. Ponadto odbyło się : Powitanie Wiosny, wiosenne spotkanie integracyjne w Szkole podstawowej nr 5 w Gliwicach,  XV Rajd Pieszy „Wiosna 2018”.  Swoje urodziny (więcej…)

......