Już jest !!!

Już jest!!! Nasz tegoroczny plakat IV Bieg Charytatywny Św. GOARA

Gotowy Plakat(1)

......

Marzec jak każdy miesiąc…

Marzec jak każdy miesiąc w przedszkolu, jest pełen niespodzianek, a także okazji do zdobywania wiedzy o świecie. „Świetliki” i „Dinusie”realizowały tematy takie jak: „W krainie baśni”, „Teatr”(więcej…)

......

W marcu dużo się działo…

W marcu u „Smerfów” dużo się działo 🙂 Zapraszamy do galerii zdjęć (więcej…)

......

Jak minął marzec u „Chochlików”

W tym miesiącu realizowaliśmy bloki tematyczne: „Karnawał”, „Przedwiośnie” oraz „Witaj wiosno!”. Poznaliśmy tradycje karnawałowe i wspólnie bawiliśmy się na balu przebierańców. Rozmawialiśmy o zmianach zachodzących w przyrodzie, szukaliśmy oznak nadchodzącej wiosny oraz w końcu pożegnaliśmy zimę i powitaliśmy nową porę roku! Dodatkową atrakcją były (więcej…)

......

Marzec mija nam tak…

W marcu „Wiewiórki”, „Sówki” oraz „Jeżyki” realizowały bloki tematyczne pt: „W karnawale same bale”, „Poznajemy świat za pomocą zmysłów”, „Nadchodzi wiosna”, „Witaj wiosno.” W pierwszym tygodniu marca odbył się bal karnawałowy. Kolorowe stroje, balony i wspólna zabawa sprawiła przedszkolakom (więcej…)

......

Absolwenci

Odwiedziny naszych Absolwentów 🙂
Dzisiaj grupę „Smerfów” odwiedził gość- Olivier absolwent naszego przedszkola. W ramach naszych spotkań z literaturą Olivier już po raz drugi- ale wiemy że nie po raz ostatni 😉  przeczytał młodszym kolegom i koleżankom krótkie bajki.  Pierwszą  pt. „Tomcio Paluch” którą  przygotował sam specjalnie na to spotkanie, drugą pt. „Zuzia uczy się jeździć na rowerze”. Przedszkolaki z zapartym tchem słuchały jak wspaniale czyta im bajkę starszy kolega  Były też zagadki dotyczące tekstu bajek. Przedszkolaki spisały się znakomicie. Każdy zasłużył na nagrodę, która oczywiście wręczył nasz Gość.
Był też czas na zabawę i wspólne rozmowy. Dzieci zadawały liczne pytania dotyczące szkoły  na które ich starszy kolega z chęcią odpowiadał.  Na zakończenie  przedszkolaki  podarowali Olivierowi samodzielnie przygotowaną niespodziankę. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, ciepłe wspomnienia i pamięć. Serdecznie zapraszamy ponownie. Do zobaczenia 🙂

......

21 marca..

21 marca świętujemy razem 🙂

 

......

Dzień Stolarza

19 marca to Dzień Stolarza. Dziś „Smerfy” zgłębiały wiedzę na temat pracy stolarza – na czym polega oraz jakich narzędzi używa?
Największą niespodzianką, którą przygotowały Panie, było samodzielne przygotowanie skrzynek. Przedszkolaki w praktyczny sposób mogły spróbować prac stolarskich. Detektywi zrozumieli, że praca ta jest bardzo (więcej…)

......

Wyniki konkursu ” Moja Zima…)

W piątek 15.03.2019 roku został rozstrzygnięty konkurs organizowany przez Niepubliczne Przedszkole dla Dzieci Niepełnosprawnych ,,Moja Zima w recyklingu”. Wszystkich prac otrzymaliśmy 104 z całej Polski. Serdecznie dziękujemy dzieciom oraz nauczycielom za udział w (więcej….)

......

Msza Święta

Mija rok od śmierci naszej niezapomnianej koleżanki, wybitnego specjalisty i niezwykle przyjacielskiego i inspirującego człowieka.

Aleksandry Łady,

Olu, jesteś stale obecna w naszych sercach, myślach; w naszych wspomnieniach i pamięci

Pragniemy poinformować, że msza w intencji Aleksandry Łady odbędzie się

18.03.2019 roku o godz. 18.00

w parafii katedralnej pw. św Piotra i Pawła w Gliwicach

......