List od Mikołaja !!!

Kochane Przedszkolaki 🙂
Moje ciekawskie i niezawodne Elfy doniosły mi, że jesteście naprawdę niesamowici. Szukając wyjątkowego Przedszkola , Wasze  wydało mi się nadzwyczajne i dlatego piszę
do Was ten świąteczny list. Domyślam się, że jestem Wam dobrze znany. A zwłaszcza w tym świątecznym okresie, niecierpliwie wyczekiwany. Czy domyślacie się kim jestem..?
Tak, to ja! Święty Mikołaj!
Wesoły zimowy czas to dla mnie nie lada wyzwanie. Razem z Elfami sprawdzamy listę,
na której znajdują się grzeczne dzieci. Sprawdzamy o czym marzą i co chciałyby znaleźć pod świątecznym drzewkiem. Tak, tak kochani. Każde z Was jest co jakiś czas odwiedzane przez moich pomocników, zielone Elfy. Nie widzicie ich –bo są baaaardzo malutkie.
Na czas odwiedzin zdejmują też dzwoneczki z czapeczek,aby przypadkiem nie zwróciły Waszej uwagi. A przede wszystkim nie obudziły Was, gdy słodko śpicie.
Gdy już cała lista jest gotowa, razem z Elfami i zimowymi stworkami zabieramy się
w Mikołajowej Fabryce Zabawek za przygotowanie Waszych prezentów. Och, uwielbiam ten czas. Przygotowujemy prezenty i ozdoby świąteczne. Jest wtedy bardzo kolorowo
i zabawnie. Zwłaszcza, jak małe Elfy przez pomyłkę i swoje gapiostwo –a musicie wiedzieć, że niesamowite z nich gapcie –zaplątują się w łańcuchy światełek i ni jak, nie mogą się
z nich wykręci. Raz nawet, Elf Wiercipiętek, tak zawzięcie próbował rozwiązać supełek
z lampek, że sam się w nie zakręcił i wyglądał jak świąteczna choinka! No ale dość już
o nas. Kochane dzieci, wiem, że jesteście niesamowici. Wiem ,że w przedszkolu jest cała masa ciekawych rzeczy do robienia. Panie dbają o Was i o to abyście się nie nudziły. Zabawy i pomysłowe gry, które przygotowują specjalnie dla Was –są naprawdę wspaniałe! Bardzo lubię, kiedy się śmiejecie i wesoło spędzacie czas razem z Waszymi Paniami .  Widzę jak wspaniale pracujecie podczas różnych zajęć , jak wspaniale ćwiczycie .  Pamiętajcie jednak  kochane dzieci, że grzecznym należy być nie tylko w domu, ale również w przedszkolu. O, i jedźcie obiadki. Koniecznie. Musicie mieć przecież dużo siły na Wasze zabawy.
Bardzo chciałbym dostać od Was świąteczny obrazek. Uwielbiam oglądać Wasze obrazki. Sprawiają mi dużo radości. Także dzieci –czekam na Wasz świąteczny rysunek. A teraz zabieram się dalej za pakowanie prezentów. I muszę sprawdzić, czy Elfiki nie wpakowały się w żadne kłopoty. Tak, one też lubią czasem narozrabiać :)Ale bardzo je lubię. Przypominają mi troszkę Was, dzieci. Teraz już żegnam się z Wami. Życzę Wam, kochane przedszkolaki, abyście nadal były tak cudowne i kochane jak do tej pory. Życzę Wam uśmiechu i radości na co dzień. Dużo zdrówka i spełnienia wszystkich marzeń.
Pozdrawiam Was cieplutko i już niedługo Was odwiedzę 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii skpon. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.