Zbieramy na busa :)

Szanowni Państwo,

                W związku z akcją Rady Rodziców: Zbieramy na busa w imieniu terapeutów i Rady Rodziców zwracam się z prośbą o rozpowszechnienie naszej wspólnej akcji.  Jeśli znacie Państwo firmy, osoby, które mogłyby się przyłączyć do naszej akcji to proszę o przekazanie załączonej informacji. Liczymy na Państwa zaangażowanie i mamy nadzieję, że uda nam się zebrać konieczną kwotę (165 000) do zakupu środka transportu dla naszych dzieci. Liczy się udział i zaangażowanie każdego z nas.

Poniżej gotowe pismo, które można pobrać i przekazać potencjalnym darczyńcom.

SZANOWNI PAŃSTWO
Zwracamy się do Państwa o pomoc finansową, która pomoże nam w zakupie nowego
busa, służącego do przewozu niepełnosprawnych dzieci z Gliwickiego Centrum
Edukacyjno-Rehabilitacyjnego. Umożliwi on naszym wychowankom dostęp do pełnej oferty Naszego Ośrodka, w którym stwarzamy optymalne warunki do edukacji, rewalidacji, terapii i rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych. Nasze Stowarzyszenie prowadzi: Niepubliczne Przedszkole dla Dzieci Niepełnosprawnych, Gliwicki Ośrodek Rewalidacyjno- Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej, Gliwicki Ośrodek Adaptacyjno – Rehabilitacyjny dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej. Wszystkie placówki mieszczą się na ul. Słowackiego 58b w Gliwicach.
W ciągu 27 lat działalności pomogliśmy wielu dzieciom, zarówno poprzez wielowymiarową pracę z naszymi wychowankami w przedszkolu oraz przygotowanie
ich do obowiązku szkolnego, jak i wielospecjalistyczną diagnozę i terapię, współpracę
z terapeutami i rodzicami na zajęciach w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju
oraz Narodowego Funduszu Zdrowia dla pacjentów z Gliwic oraz całej gminy i okolic .
W grudniu 2019 r – z inicjatywy Rady Rodziców Naszego Przedszkola po raz pierwszy odbędzie się licytacja rzeczy na internetowym charytatywnym portalu aukcyjnym, które zostały przekazane przez naszych przyjaciół oraz ludzi dobrej woli. Środki pieniężne, zebrane z tego przedsięwzięcia posłużą nam do zakupu nowego środka transportu (busa), jednak kwota do zebrania jest bardzo duża, to ok 165 000 złotych i na chwilę obecną znacznie przekracza ona możliwości finansowe Naszych Placówek.
Zwracamy się zatem do Państwa o wspomożenie naszej zbiórki dowolną kwotą pieniężną.
Jeśli chcieliby Państwo dokładniej zapoznać się z praca Naszego Stowarzyszenia, zapraszamy na
stronę:
https://www.facebook.com/events/2638652732896225/?active_tab=about oraz www.gcer.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii skpon. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.